Kilka słów o mnie

DSC_8674Jestem romantyczna, poważna, jeszcze innym razem rozważna. Przede wszystkim jednak jestem uparta. Postanowiłam sobie, że nauczę się gotować. Zaczęłam działać w tym kierunku. Przepisów szukałam w internecie, podpytywałam znajomych, zapisałam się nawet do kilku grup na Facebooku. Wszystko skrzętnie notowałam na karteczkach po to by… zaraz je zgubić. No tak jestem przecież też roztrzepana.

Właśnie dlatego powstał ten blog. Z chęci nauki do gotowania bez zbędnych wymówek, że przepis się zgubił. Koniec z chaosem. Mój osobisty, internetowy zeszyt z przepisami.Wszystko w jednym miejscu. Przepisy proste, opisane krok po kroku. Można? Można 🙂 Czegoś jednak jeszcze mi brakowało…

Chcąc starannie dokumentować swoje poczynania w kuchni sięgnęłam po aparat. I… spodobało mi się ! 🙂 W życiu nie spodziewałam się, że robienie zdjęć jest takie trudne. A gotowanie i jednoczesne robienie zdjęć to dopiero nie lada wyzwanie. No,ale daję radę… jakoś, w końcu jeden przypalony sos to jeszcze nie koniec świata.

 

One thought on “Kilka słów o mnie

  1. Mac25

    Cześć z tej strony zapalony zjadacz omletów. Przed chorobą robiłem pyszne omlety. Na słodko z kakao z otrębami rodzynkami żurawiną zamiast dawać cukier dawałem jescze chyba orzechy włoskie ale nie jestem pewien. No i oczywiście do tego dżem truskawkowy mój ulubiony bądź powidła śliwkowe.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *